KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Спонсорство

27 грудня 2010
Світовий Кубок FIFA

Official Website

Про Чемпіонат світу з футболу

Чемпіонат світу з футболу 2010 FIFA World Cup буде 19-им чемпіонатом світу з футболу, проведення якого планується в період з 11 червня до 11 липня 2010 року в Південній Африці. Це буде вперше, коли турнір організовується в Конфедерації Африканського футболу, залишаючи Футбольну Федерацію Океанії єдиною Федерацією FIFA, яку не допустили до проведення заходу.

 
 
 

Kia Motors стає спонсором  Чемпіонату світу з футболу

Kia Motors Corporation оголосила, під час церемонії підписання угоди, що збіглася  з Женевським автосалоном, про початок партнерства з Hyundai Motors в якості офіційного автомобільного партнера FIFA (Міжнародна Федерація Футбольних Асоціацій), керівного органу однієї з найбільших подій у світі спорту - FIFA World Cup.

Завдяки цій угоді, Kia Motors стає одним з шести офіційних партнерів FIFA і отримує ряд вигод найвищого рівня, що включають в себе: права на 2010 і 2014 FIFA World Cup та інші заходи FIFA, ексклюзивні маркетингові заходи, збільшеня рекламації в засобах масової інформації та входження до складу керівного органу з особливих подій і ініціатив у сфері розвитку.

Як партнер FIFA, Kia Motors поставляє для FIFA і заходів, що проводить FIFA, офіційні автомобілі з широкого модельного ряду, прагнучи підвищити впізнаваність бренду за допомогою різних маркетингових заходів і реклами на щитах стадіонів.

Official Website

Kia Motors бачить футбольне спонсорство в якості ключового елемента своєї маркетингової стратегії, як ефективний спосіб спілкування з клієнтами шляхом обміну своєю пристрастю до футболу і створення емоційного зв'язку.

Через своє футбольне спонсорство, Kia Motors намагається позиціонувати себе як бренд найбільш захоплюючої гри в світі, для футбольних вболівальників в усьому світі.

 
 
 

FIFA U-17 World Cup (кубок світу з футболу серед юнаків)

FIFA U-17 кубок світу, раніше відомий як FIFA U-17 чемпіонат світу і ще раніше як FIFA U-16 чемпіонат світу, це чемпіонат світу асоціації футбольних гравців для чоловіків у віці 17 років, організований Міжнародною Федерацією Футбольних Асоціацій (FIFA). Вперше його було проведено Китаєм в 1985 році де виграла Нігерії. Подія відбувається в усіх непарних роках, і з тих пір Бразилія та Нігерія отримали провідні позиції з трьома перемогами кожна. Гана вигравала турнір два рази. Граничний вік гравців був змінений з 16 до 17 років, починаючи з 1991 року. Нова назва для змагання буде використовуватися вперше на чемпіонаті 2007 року.

У 2007 році кубок світу FIFA U-17 буде приймати Південна Корея. У 2009 році змагання будут проводитися на Африканському континенті, найімовірніше в Нігерії, у відповідності з рішенням прийнятим на засіданні виконавчого комітету кононфедерації африканського футболу від 3 вересня 2006, що підтримали нігерійську пропозицію

2007 FIFA жіночий кубок світу з футболу

FIFA жіночий кубок світу з футболу (Women's World Cup) 2007 був проведений в Китаї з 10 вересня року по 30 вересня 2007 року. Спочатку, Китай мав провести Women's World Cup в 2003 році, але спалах атипової пневмонії в країні, став причиною для переїзду змагання до Сполучених Штатів. FIFA напряму надала право на проведення чемпіонату в 2007 році Китаю, гарантуючи, що ніяка нова країна не буде обрана до голосування про проведення кубку світу 2011 серед жінок.

Турнір відкрився з рекордним матчем у Шанхаї де Німеччина перемогла Аргентину з разунком 11-0, зареєструвавши найбільший виграш і найрезультативніший матч у світовій історії з жіночого футболу. Турнір закінчився перемогою Німеччини над Бразилією з рахунком 2-0, у фіналі, не пропустивши жодного голу за весь турнір. Німецькі футболістки стали першою національною командою у світовій історії FIFA Women's World Cup, що вигравали його два рази поспіль.

 

FIFA інтерактивний світовий кубок

FIFA Interactive World Cup (FIWC) є найбільшим футбольним ігровим турніром у світі. FIWC є постійно зростаючий віртуальний турнір з футболу, який досягнув репутації найбільшого футбольного ігрового турніра у світі; з 4641 гравцями що вибороли право на участь в конкурентній Live кваліфікації в 20 країнах на 6 континентах по всьому світу серед більш ніж 25000 гравців з 179 країн, що беруть участь у онлайн кваліфікація в FIWC08.

FIWC09 сезон стартує в жовтні з кваліфікацією в форматі відмінному від минулого року. Онлайн кваліфікація проходить з жовтня 2008 року до 31 березня, в той час як заходи Live кваліфікації пройдуть по всьому світу з жовтня 2008 до кінця березня 2009 року з кульмінацією в FIFA Interactive World Cup Великому Фіналі навесні наступного року.

Для максимального спонсорського ефекту і зміцнення бренду "Soul", Kia Motors планує надати автомобіль Soul в якості першого призу переможецю турніру 2009 року. Kia також буде рекламувати Soul, як автомобіль для молодих людей, по всьому світу через рекламні матеріали FIFA, EA і Sony Playstation.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть