KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Спонсорство

27 грудня 2010
Відкритий Чемпіонат Австралії

Official Website

Про Відкритий Чемпіонат Австралії

"Великий Шолом" в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні
Відкритий Чемпіонат Австралії є одним з чотирьох тенісних турнірів Великого Шолому що проводиться щороку. Він проводиться в січні кожного року в парку Мельбурна. Турнір вперше був проведений в 1905 році і проводився на траві з 1905 по 1987 рік. З 1988 року турнір проводиться на жорсткому покритті. Матс Віландер є єдиним чоловіком, який виграв турнір як на траві так і жорсткому покритті.

Як і у всіх іншіх тенісних турнірах Великого Шолому, існують чоловічі і жіночі одиночні змагання; чоловічі, жіночі, і змішані парні змагання, а також молодші і професійні змагання.

Два основних корта, використовуються на турнірі: Rod Laver Arena і Hisense Arena з розсувним дахом, який може бути закритий у разі дощу чи спеки. Це єдиний турнір Великого Шолому, який дозволяє грати на закритому майданчику. Однак, Вімблдон також представив можливість розсувного даха на центральному корті Уїмблдону з 2009 року.

Відкрітий Чемпіонат Австралії як правило, має дуже високу відвідуваність, в 2009 Відкрітий Чемпіонат Австралії побив рекорд "день/ніч" відвідуваності в 3 рази відносно інших турнірів "Великого Шолому", з остаточним новим рекордом 66018.

У 2008 році поверхню Rebound Ace, яка була встановлена протягом останніх 20 років в Мельбурн Парк, замінили м'якою акриловою поверхнею відомою як Plexicushion. Основні переваги нової поверхні являються краща узгодженість і менше збереження тепла (через тонший верхній шар). Ця зміна привела до зміни поверхні всіх введених кортів до турнірів Відкрітого Чемпіонату Австралії. Ця зміна була спірною, в першу чергу через схожість нової поверхні на DecoTurf, поверхні що вже використовується на US Open.

Останній турнір було проведено з 19 січня по 1 лютого 2009 року. В одиночних змаганнях переможцями стали Рафаель Надаль і Серена Вільямс.

 
 
 

Спонсорство Kia

Kia Motors Corporation является головний спонсор Відкритого Чемпіонату Австралії, розширюючи масштаби свого спонсорства спортивних змагань ось уже кілька років. Kia розвивається, сама по собі, дуже потужно як спортивний бренд, розраховуючи на молодих водіїв що роблять акцент на гострі відчуття і універсальність.

Починаючи зі свого першого спонсорства з Відкритим Чемпіонатом Австралії в 2002 році, Kia Motors бере участь у турнірі в якості основного спонсора, надаючи сприяння і підтримку для успішного впровадження "Вашого квитка в світ".

Kia Motors в повному обсязі відповідає за забезпечення кращих транспортних послуг з першого дня свого партнерства з Відкритим Чемпіонатом Австралії. Понад 100 нових автомобілів, кожен рік,  Kia постачає для Австралійського тенісу, щоб забезпечити запам'ятовуваність і зручність участі провідних тенісних гравців світу, високопоставлених осіб, посадових осіб та ЗМІ.

Взаємодія з шанувальниками за допомогою інноваційних і інтерактивних програм навколо всього тенісного корту, було корисним досвідом для Kia Motors. Kia започаткувала ряд цікавих програм, таких як Kia Аматорський Відкритий Тенісний Чемпіонат і Kia Фан Дня, щоб об'еднати шанувальників разом і забезпечити незабутні враження під час турніру. Не тільки забезпечення відмінними автомобілями для підтримки транспортних послуг для Відкритого Чемпіонату Австралії, Kia Motors також показує свій новітній модельний ряд навколо тенісних кортів і життя сайтів, проявляючи і заохочуючи до передових технології та сучасного стилю найсучаснішу міжнародну аудиторію. Kia також розробила нову маркетингову програму названою "Kia Щаслива Поїздка до Австралії", що може забезпечити шанувальникам тенісу більше можливостей, щоб прийти і побачити Відкритий Чемпіонат Австралії 2010 року.

З більше ніж 600.000 шанувальниками тенісу, що прийняли участь в Мельбурн Парк в 2009 році, Kia Motors сподівається внести свій внесок на успішне проведення "Великого Шолома" в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і обійнявши його шанувальників з грайливим маркетинговими програмами взаємодії, щоб зробити Відкрітий Чемпіонат Австралії більш веселим і захоплюючим.

 
 
 

Kia Аматорський Відкрітий Чемпіонат Австралії

Як головний спонсор Відкритого Чемпіонату Австралії, Kia Motors Corporation мала унікальну можливість накопичити досвід на цьому престижному заході, як частини глобальної платформи маркетингу Kia, спрямованого на підвищення іміджу бренду, підвищення обізнаності і продажів.

Для розділення пристрасті до тенісу і надання Kia дистриб'юторам унікальної можливість для взаємодії зі своїми споживачами, Kia Motors Corporation організовує Kia Аматорський Відкритий Чемпіонату Австралії по всьому світу, що призвело до Світового Фіналу в Мельбурні, в січні 2009 року. Kia Аматорський Відкрітий Чемпіонат Австралії від початку організовувався як змагання аматорських гравців, так що тим, хто коли-небудь мали ATP і/або WTA очки, в минулому, суворо забороняється приймати участь у цьому заході.

У цьому році, місцеві раунди Kia Аматорський Відкрітий Чемпіонат Австралії мають проходити в 14 країнах по всьому світу і понад 7000 гравців візьмуть участь до початку Світового Фіналу 2010.

Переможці кожної з 14 країн не тільки мають шанс поборотися за титул в одному із самих престижних клубів тенісу в Мельбурн, приватному тенісному клубі Коойонг, що є фактично кортом Відкрітого Чемпіонату Австралії в Мельбурн Парку, але також мати можливість бути присутнім на одному фінальному матчі чоловіків.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть