KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Спонсорство

27 грудня 2010
Кубок світу зі стрільби з луку

Official Website

Про кубок світу зі стрільби з луку

Міжнародним керівним органом зі стрільби з лука є Міжнародна федерація стрільби з лука (FITA), заснована 4 вересня 1931 р. у Польщі, сімома країнами (Франція, Чеська Республіка, Швеція, Польща, США, Угорщина та Італія), FITA працює для заохочування і регулювання спортивної стрільби з лука по всьому світу, через свої більш ніж 140 асоціацій-членів (національні федерації чи асоціації) та у відповідності з принципами Олімпійських ігор. Штаб-квартира FITA знаходиться в Швейцарії. Kia Motors є офіційним / завзятий автомобільний спонсор Чемпілнату світу FITA починаючи з 2006 по 2009 рік.

У 2006 році FITA створила FITA Чеспіонат світу, щоб залучити більшу аудиторію до спортивної стрільби з лука. Проводяться 5 серій турнірів кожного року, включаючи фінал. В чемпіонат світу FITA входять 6 категорій: вигнутий чоловічий лук, вигнутий жіночий лук, складений чоловічий лук, складений жіночий лук, змішаний вигнутий лук і змішаний складений лук.

Кожна серія складається з двох раундів - кваліфікації і матчів на виліт, також Чемпіонат світу зі стрільби з луку має свій формат. У 2009 році фінальний матч був проводений в Копенгагені, Данія з 24 по 26 вересня, де брали участь по 4 учасника з вигнутого чоловічого лука, вигнутого жіночого лука, складеного чоловічого лука, складеного жіночого лука, в цілому взяли участь 16 лучників і 4 команди.

В результаті, в категорії чоловічого вигнутого лука, золоту медаль виграв Marco Galiazzo (Італія), в категорії жіночого вигнутого лука, золоту медаль завоювала Kwak Ye-Ji (Південна Корея). Pagni Sergio (Італія) виграв золоту медаль в категорії чоловічого складеного лука, і Guedeg Luzmary (Венесуела) виграла золоту медаль в категорії жіночого складеного лука.

В змінаному командному турнірі Китай виграв золото в категорії змішаного вигнутого лука, а Данія виграла золото в категорії змішаного складеного лука.

 

Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть