KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.80 грн.

Фінансування

АвтоТАК

Придбання автомобіля в групах

Програма «АвтоТак» від «АВТО ПРОСТО»

Компанія «АВТО ПРОСТО» (торгівельна марка «АВТОТАК») представляє найбільш доступний для вітчизняних споживачів спосіб придбання автомобілів. Групи складаються за принципом зацікавленості майбутніх автовласників в певній моделі, до їх складу можуть входити як фізичні, так і юридичні особи. Переваги такого способу очевидні, адже сплата вартості обраного автомобіля здійснюється мінімальними щомісячними платежами із можливістю самостійно планувати строки отримання автомобіля.

Програми придбання в групах мають попит у світі понад 40 років і отримують гарні відгуки, що доводить їх необхідність і популярність.

Наразі за програмою «АВТОТАК» існує можливість укласти договір на придбання наступних найбільш популярних моделей автомобілів марки KIA:

· Rio

· cee'd

· Cerato

· Sportage

Навіть якщо Ви бажаєте придбати іншу модель автомобіля KIA, можна укласти угоду на найближчу за ціновою пропозицією модель, а на момент отримання автомобіля обрати бажану модель.

Усі ціни можна подивитися у прайс-листі на сайті компанії.

Завдячуючи програмі «АВТОТАК», кожного місяця на 700 щасливих автовласників в Україні стає більше.

Для укладання договору необхідний лише паспорт та вступний внесок у розмірі лише 3,6% від вартості автомобіля. При цьому послуги «АВТОТАК» коштуватимуть 0,6% в місяць у гривні. Однією з переваг є й те, що автовласник сплачує послуги із страхування автомобіля щомісячними платежами.

Детальніше про умови придбання автомобілів за програмою «АВТОТАК» запитуйте в салонах дилерських підприємств компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні, дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-500-348 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або на сайті «АВТОТАК».

За детальнішою інформацією завітайте на сайт (діяльність, асортимент, салони, відгуки, форум "АвтоТак").


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть