KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Повітряний фільтр

Меню

Повітряний фільтр

Повітряний фільтр затримує пил та інші сторонні речовини, а також зменшує шум у впускній системі.

Збільшити зображення

Повітряний фільтр
  • Призначення та конструкція

    Для запуску двигун потребує оптимальної суміші палива та повітря. Усе повітря спершу надходить в систему через повітряний фільтр, котрий захищає двигун від бруду та інших сторонніх частинок, запобігаючи їх потраплянню в систему і можливому пошкодженню мотора. Повітряний фільтр вимагає періодичного контролю стану та заміни згідно з сервісною документацією саме вашого автомобіля.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть