KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Гальмівні колодки

Меню

Гальмівні колодки

Гальмівна колодка є основним елементом гальмівного механізму.

Збільшити зображення

Гальмівні колодки
  • Призначення та конструкція

    Гальмівна колодка являє собою металічну пластину, на якій закріплена фрикційна накладка, яка контактує з поверхнею обертового гальмівного диска. При натисканні на гальмівну педаль гідравлічна сила притискає колодку до гальмівного диску, забезпечуючи тертя, яке перетворює кінетичну енергію у теплову. Фрикційний матеріал з часом зношується, тому гальмівні механізми вимагають періодичного контролю стану згідно з сервісною документацією вашого авто.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть