KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Паливний фільтр

Меню

Паливний фільтр

Паливний фільтр запобігає засміченню і виходу з ладу паливного насосу та форсунок впорскування шляхом затримання сторонніх частинок.

Збільшити зображення

Паливний фільтр
  • Призначення та конструкція

    Паливний фільтр запобігає потраплянню в циліндри часток, котрі призводять до пошкодження дзеркала циліндру. Якщо знехтувати його регулярною заміною, паливний фільтр може засмітитися, що призводить до обмеження нормально току пального та падіння потужності двигуна. Замінюйте паливний фільтр згідно із рекомендаціями, зазначеними у сервісній документації до вашого автомобіля.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть