KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Масляний фільтр

Меню

Масляний фільтр

Масляний фільтр очищає масло, видаляючи частки, що утворюються в результаті абразивного зносу двигуна і деградації масла.

Збільшити зображення

Масляний фільтр
  • Призначення та конструкція

    Масло, циркулюючи через двигун , з часом забруднюється. Масляний фільтр затримує ці домішки, щоб забезпечити безперебійну роботу двигуна. Масляний фільтр вимагає регулярної заміни. Завжди звертайтеся до сервісної документації вашого автомобіля щодо інтервалів для заміни масляного фільтру.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть