KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Салонний повітряний фільтр

Меню

Салонний повітряний фільтр

Салонний фільтр очищає повітря, яке надходить всередину автомобіля через системи опалення, вентиляції та кондиціонування.

Збільшити зображення

Салонний повітряний фільтр
  • Призначення та конструкція

    Задача салонного повітряного фільтра – затримувати пил та сторонні частки, які можуть потрапити у салон автомобіля через системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Це важливий компонент, який потребує періодичного контролю стану та заміни з частотою, зазначеною у сервісній документації до вашого Kia.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть