KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Ремінь ГРМ

Меню

Ремінь ГРМ

Ремінь газорозподільчого механізму управляє розподільними валами у вашому двигуні, відкриваючи й закриваючи клапани в потрібний час для безперебійної роботи.

Збільшити зображення

Ремінь ГРМ
  • Призначення та конструкція

    Приводний ремінь ГРМ повинен бути належним чином відкаліброваним для того, щоб рухатися у відповідності з рухом поршнів. Незалежно від типу двигуна вашого автомобіля, проблеми з ременем ГРМ можуть привести до серйозної несправності двигуна.

Оцінити , чи є запропоновані вам запасні частини Оригінальними запасними частинами Kia лише за зовнішнім виглядом неможливо. Купуйте Оригінальні запасні частини Kia в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО». Оригінальні запасні частини Kia розроблені та виготовлені спеціально для вашої моделі Kia.

Зовнішній вигляд, конструкція, колір запасних частин, зображених на цій сторінці, можуть відрізнятися від таких у Оригінальних запчастин саме для вашого Kia в залежності від моделі, року випуску, ринку тощо.

x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть