KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

KIA Master Club

Master Club KIA

Працівники дилерських підприємств компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» тримають руку на пульсі подій і постійно вдосконалюють свої навички!

KIA Master Club Event 2016

У лютому 2017 року дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» провела щорічний захід Kia Master Club Event 2017, в ході якого було відзначено кращих фахівців офіційних дилерських підприємств, сертифікованих за рівнем «Мастер».

img3606

Прагнучи постійно підвищувати якість сервісного обслуговування власників автомобілів Kia, компанія «Фалькон-Авто» у співробітництві з корпорацією Kia Motors реалізує програму дистанційного навчання, розроблену спеціалістами Kia, які безпосередньо беруть участь у створенні нових моделей автовиробника.

img3656  img3657

У поєднанні із серією спеціальних тренінгів, спрямованих на підвищення інформованості щодо конструктивних особливостей нових моделей Kia, це дозволяє підготувати фахівців, які здатні усувати не лише типові несправності автомобілів, але й з високою ефективністю працювати із нестандартними зверненнями.

img3658

З метою додаткового мотивування консультантів з сервісу, електриків-діагностів та слюсарів з ремонту автомобілів, сертифікованих за рівнем «Майстер» у 2016 році, кращим з кращих було вручено сертифікати та нагороди в ході церемонії, проведеної у Навчально-тренувальному центрі «Фалькон-Авто».

img3712

Після офіційної частини учасники Kia Master Club Event 2017 взяли участь у картинговій баталії та гала-вечері.

 

KIA Master Club Event 2015

Компанія "ФАЛЬКОН-АВТО" відзначила найкращіх фахівців дилерських підприємств, сертифікованих за рівнем майстер по програмі навчання в рамках щорічного тренінгу КІА Motors Corporation, в рамках події Master Event 2015.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», в черговий раз нагородила найкращих фахівців дилерських підприємств з сервісу, які на практиці підтвердили знання та одержали сертифікати вищого рівня «МАЙСТЕР».

Навчання, яке з року в рік проводить компанія-виробник автомобілів КІА (Kia Motors Corporation), має на меті підвищення кваліфікації фахівців з сервісу, якості обслуговування клієнтів та технічного ремонту автомобілів.

risunok1

Дистанційне навчання надає змогу нашим фахівцям безпосередньо на робочому місці вдосконалювати свої фахові знання.  Як показує практика декількох років поспіль, цей спосіб навчання є дуже прогресивним та дієвим. Курси спеціально створюються фахівцями з Кореї, які беруть безпосередню участь у конструкторських розробках нових та улюблених всіма нами авто.

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» спільно з KIA Motors Corporation  проводить програми заохочення задля стимулювання професійного розвитку фахівців, які щодня стикаються не лише з типовими несправностями, але й випадками, що вимагають глибоких знань та творчого підходу.

risunok2

Цього року нагородження найкращих фахівців проводилось серед працівників сервісу КІА з різних областей України. Ця практика запроваджена на довгі роки, оскільки прогрес стрімко йде вперед.

Нагородила фахівців Генеральний директор дистриб’юторської компанії "ФАЛЬКОН-АВТО" Васадзе Ніна Таріелівна. Працівники взяли участь у заохочувальній програмі, яку спеціально для них підготували представники Навчально-тренувального центру.

risunok4

Ми впевнені, що і надалі наші працівники будуть професійно вирішувати будь-які проблеми і задачі та забезпечуватимуть технічну підтримку клієнтів КІА в Україні на найвищому якісному рівні.


KIA Master Club Event 2014

Найкращі фахівці КІА із сервісу відзначені в KIA Master Club Event 2014!

За результатами 2014 року, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА в Україні, традиційно нагородила фахівців із сервісу, які сертифіковані за найвищим рівнем професійної майстерності згідно класифікації KIA Motors Corporation - MASTER.

1 

В Україні на базі Навчального центру ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» щороку свої знання поглиблюють майже 600 фахівців. Навчання проходить дистанційно, за оригінальною програмою, розробленою провідними корейськими спеціалістами, безпосередньо задіяними в конструкторській розробці високоякісних автомобілів КІА.

Щороку, підвищуючи рівень власних спеціалістів, бренд КІА вдосконалює якість сервісного обслуговування, і, як наслідок, рівень задоволеності клієнтів.

dsc1632-kopiya 

На початку  2015 року, за результатами дистанційного навчання, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» разом із Корпорацією KIA Motors відзначила найкращих працівників сервісу з різних областей України. Пройшовши всі рівні сертифікації, обрані фахівці тепер можуть з гордістю називатись MASTER.

Спеціалісти отримали сертифікати особисто від керівництва ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО», представників Корпорацій KIA Motors та Корпорації «УкрАВТО», а після урочистої частини перейшли до розважальної. Керуючись корейською приказкою: «Працюй, як віл, а їж, як миша», учасники заходу скріпили свій командний дух не застіллям, а активною грою в боулінг та катанням на картингу.

dsc1807 

Довідка: Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» приділяє особливу увагу підвищенню кваліфікації працівників дилерської мережі КІА в Україні. Окрім дистанційного навчання на сайті компанії Корпорації KIA Motors, консультанти з продажу автомобілів, сервісні консультанти, механіки та діагности проходять навчання засобами Системи дистанційного навчання ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» та вдосконалюють свої навички на базі Навчального Центру підприємства, який успішно діє з 2009 року і є одним з найбільших серед автомобільних компаній в Україні.

dsc1655 

Завдяки налагодженій роботі український та корейських тренерів та інструкторів, в Україні та Кореї регулярно проводяться міжнародні семінари та конкурси професійної майстерності.

Так, у 2013 році, переможець Всеукраїнського конкурсу конкурс  «НАЙКРАЩИЙ МАЙСТЕР-ПРИЙМАЛЬНИК КІА», представник із Кривого Рогу, на гідному рівні представив Україну у Світовому етапі конкурсу, в Сеулі, Південна Корея.

Вищезазначені конкурси дозволяють дистриб'ютору підтримувати високі стандарти обслуговування та заохочувати, матеріально та морально, найкращих працівників в дилерській мережі КІА.

dsc1664 

Завдяки ж постійній роботі з покращення кваліфікації сервісного персоналу, торік компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» була нагороджена відзнакою Корпорації КІА Motors за відмінне навчання працівників. Дилерські підприємства КІА в Україні вразили міжнародну громадськість рівнем після продажного обслуговування автомобілів.

KIA Master Club Event 2013

З метою максимально якісно та оперативно обслуговувати клієнтів, працівники дилерських підприємств Дистриб’юторської компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» проходять навчання за програмою KIA Motors Corporation з початку їхньої роботи з брендом КІА.

Після проходження непростих тестувань, окрім знань та навичок працівники здобувають сертифікати, серед яких найвищим вважається рівень «Майстер» (Master).

 

Компанія  KIA Motors Corporation вважає за доцільне сприяти швидкому  та якісному зростанню персоналу, який працює із брендом КІА і представляє дану торгову марку в Україні. KIA Motors Corporation спільно із Дистриб’юторською компанією «ФАЛЬКОН-АВТО» щорічно організовує урочисте нагородження фахівців, які сертифіковані за найвищим рівнем «МАЙСТЕР».

Тісна співпраця з головним регіональним навчальним центром КІА Motors Corporation дозволяє залучати до тренінгів висококваліфікованих фахівців з Кореї. Такий досвід призвів до регулярного проведення в Україні та Кореї міжнародних семінарів і конкурсів професійної майстерності.


 

Отримавши необхідні знання, тренери навчального центру навчають працівників підприємств, досягаючи єдиного в глобальному масштабі рівня професіоналізму. Таким чином, навчальний центр стандартизує процеси навчання, забезпечуючи передачу знань та навичок і підвищуючи рівень базових і професійних знань і умінь.
 
Конкурси професійної майстерності, які проводяться щорічно серед майстрів-приймальників і технічних фахівців, дозволяють дистриб'ютору визначити кращих працівників СТО в дилерській мережі.

     

Захід зазвичай  проходить в два етапи, спочатку тестування на володіння технічними знаннями і навичками серед фахівців KIA в Україні, потім змагання на базі навчального центру КІА Motors Corporation в Кореї. Завдання змагань фінального етапу максимально реально відображають знання та вміння фахівців правильно працювати в своїй сфері і здатність забезпечити максимальну ефективність обслуговування клієнтів.

     

Програма навчання КІА Motors Corporation діє у всіх країнах, де є офіційні представництва КІА. В Україні в програмі беруть участь щорічно більше 300 співробітників післяпродажного обслуговування автомобілів з усієї офіційної мережі дилерів КІА, яка на даний момент охоплює всі області України.

   

  
Таким чином, компанія ФАЛЬКОН-АВТО спільно з КІА Motors Corporation приділяють велику увагу навчанню, оскільки поліпшити якість обслуговування можна лише шляхом підвищення професіоналізму персоналу сервісних центрів.

 
Ми впевнені, що ці працівники зможуть безперешкодно подолати будь-які труднощі та якісно надавати  допомогу, на яку ви розраховуєте! Бренд КІА завжди напоготові до якісної та чесної співпраці з Вами!


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть