KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Юридична інформація

Юридична інформація

Офіційний коментар ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» щодо випадків шахрайства із смс-розіграшем автомобілів

Увага! Ексклюзивний дистриб’ютор торгової марки та продукції КІА ТОВ “ФАЛЬКОН-АВТО” не проводить смс-розіграші, а також рекламних акцій по врученню призів в обмін на поповнення мобільних чи інших рахунків, а також прямо чи опосередковано не погоджує і не схвалює здійснення описаних дій будь-якими іншими особами.

Переконливо просимо всіх осіб, що отримали смс про нібито виграш, або знайшли відповідну інформацію у мережі Інтернет на сумнівних сайтах, - утриматися від оплати шахраям грошових сум або повідомлення кодів поповнення мобільних рахунків.

Якщо Ви постраждали від дій смс-шахраїв, будь ласка, негайно зверніться до правоохоронних органів за своїм місцем проживання.

Достовірну і повну інформацію про діючі акції, про офіційних дилерів і їх контакти, Ви можете отримати на інтернет-сайті ТОВ “ФАЛЬКОН-АВТО” http://kia.ua/, за телефоном «Гарячої лінії»: 0-800-502-909 (безкоштовно в межах України зі стаціонарних номерів), а також у офіційних дилерів.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть