KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Що нового?

Що нового?

18 травня 2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia презентували книгу «Мій Парк: вісім особистих історій про парки»

17 травня компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, а також журнал L'Officiel презентували в рамках ярмарку «Книжковий арсенал 2017» унікальний проект «Мій Парк».

Книга під назвою «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» (My Park: eight personal stories about parks в англійській версії) є плодом піврічної співпраці між «Фалькон-Авто» та української редакцією видання L'Officiel.

kzo8207

Мета створення цієї книги - заново відкрити найкрасивіші парки нашої країни, чарівні куточки, які варті того, щоб відкласти повсякденні справи і відправитися у подорож назустріч новим або ж дещо забутим враженням.

kzo8060

Видання містить вісім розділів, кожен з яких присвячений одному з парків: парку Шевченка (м. Одеса), парку Феофанія (Київ), парку Шенборна (урочище Воєводіна, Закарпатська обл.), Парку Олександрія (Біла Церква), парку «Карпати в мініатюрі» (Яремче), парку Федьковича (Чернівці), парку Тростянець (Чернігівська обл.) і парку Вороніна (Білокриниця, Кременецький район Тернопільської обл.).

kzo8113

Назва книги «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» одразу налаштовує читача на те, що це не просто альбом з гарними фотографіями, але і кілька есе, авторами яких є українці, що досягли значних успіхів у своїй справі. Завдяки проста прогулянка по, здавалося б, знайомому парку перетворюється в історію, а іноді і захоплюючу пригоду.

kzo7982

«Для команди «Фалькон-Авто» цей проект вийшов далеко за рамки маркетингу і став справжнім творчим експериментом. Сподіваємося, що для багатьох людей наша книга стане джерелом відкриттів, нагадуванням про те, що не обов'язково їхати за кордон для того, щоб відвідати по-справжньому чарівний куточок.

Я дякую всім, чиї життєві історії стали частиною книги «Мій Парк: вісім особистих історій про парки» і команді, що створила книгу, яку хочеться мати на домашній полиці або піднести як у якості подарунку», - сказала Ніна Васадзе, генеральний директор компанії «Фалькон- авто».

Фото: HD Fashion


 


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть