KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Що нового?

Що нового?

16 грудня 2016
До 31 грудня оригінальні запчастини Kia доступні за спеціальними цінами

До кінця року в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» можна придбати оригінальні запчастини для проходження ТО за спеціальними цінами.

Зробивши вибір на користь автомобіля Kia, клієнт не тільки стає власником сучасного, комфортного та добре оснащеного авто, але й може розраховувати на піклування з боку офіційних дилерів протягом всього строку експлуатації.

originalsp594x841preview2

До 31 грудня обслужити автомобіль в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» можна буде зекономивши до 16%* вартості окремих оригінальних запчастин. Спеціальні ціни встановлено на всі види фільтрів, гальмівні диски та колодки, ремені (ГРМ, генератора, привідні), ролики та свічки тощо.

Використання оригінальної продукції Kia має беззаперечні переваги, адже виготовляється вона відповідно до жорстких вимог корпорації Kia Motors до матеріалів та під пильним контролем якості з тестуванням на відповідність стандартам безпеки, надійності та довговічності.

За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Kia.

* Ціни на окремі оригінальні запасні частини для автомобілів Kia знижені в порівнянні з цінами, які діяли до початку акції. Максимальне зниження ціни на окремі запасні частини сягає 16%. Акція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» до 31.12.16. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть