KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.80 грн.

Що нового?

Що нового?

3 листопада 2015
Kia Sorento - “Народний автомобіль року” в країнах Близького Сходу

Новий Kia Sorento став переможцем в найвпливовішій номінації “Народний автомобіль року” (Public Car of the Year) престижного конкурсу 2015 Middle East Car of the Year (MECOTY). Кіа Sorento отримав найбільшу з 48 номінантів кількість голосів респондентів з усіх країн Близького Сходу. Результати були оголошені на урочистій церемонії в м. Дубай (Об'єднані Арабські Емірати). 

Ця почесна нагорода була здобута після чергового визначного досягнення Kia Motors — експорту 15-мільйонного автомобіля в серпні 2015 року. Ним став саме новий Kia Sorento, надісланий в Об'єднані Арабські Емірати.

sorentopublic-car-of-the-year-

Близький Схід робить значний внесок в загальні обсяги продажів і є одним з найуспішніших ринків для бренду Kia.

sorentopublic-car-of-the-year-_01

Коментуючи отримання нагороди “Народний автомобіль року”, Алекс Чанг (Alex Chung), президент регіонального офісу на Близькому Сході та в Африці, сказав: “Люди висловили свою думку! Неймовірний вотум довіри від покупців з країн Близького Сходу є фантастичним досягненням для усіх, хто працює в Kia, і це надихатиме нас працювати ще краще, щоб відповідати високим вимогам клієнтів цього регіону.”


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть