KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Що нового?

Що нового?

19 травня 2017
Kia збирає для участі у ювілейному «Пробігу під каштанами» найбільшу команду

28 травня в центрі Києва відбудеться ювілейний 25-й благодійний «Пробіг під каштанами». Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» має намір створити найчисленнішу команду в історії участі бренду Kia у цьому пробігу, і запрошує всіх бажаючих приєднатися для досягнення благородної мети. 

«Пробіг під каштанами» - одна з наймасовіших благодійних акцій в Україні, яка щорічно проводиться, починаючи з 1993 року. Щороку вже протягом 25 років учасники пробігають близько 5 кілометрів для того, щоб зібрати кошти, які спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

v101676

«Фалькон-Авто» ось уже четвертий рік поспіль збирає під прапори команди Kia співробітників дистриб'юторської компанії, дилерських центрів Kia, власників автомобілів корейської марки і просто всіх бажаючих взяти участь в цікавому, а головне по-справжньому корисному дійстві.

Минулого року до складу команди увійшли близько 160 осіб, при цьому один з Kia-бігунів фінішував одним з перших. У ювілейному 25-му «Пробігу під каштанами» планується зібрати команду чисельністю до 300 чоловік і «Фалькон-Авто» запрошує всіх бажаючих приєднатися до дружної Kia-сім'ї, зареєструвавшись за посиланням https://goo.gl/forms/XkubdzumYw0EhDGs1.

Оргкомітет команди Kia забезпечить учасників стартовими номерами і брендованою формою, при цьому до участі запрошуються, як бажаючі безпосередньо пробігти 5-кілометрову дистанцію, так і приєднатися до групи підтримки, яка буде вболівати за бігунів.

До речі, в цього року до команди приєднається і новий бренд-амбасадор Kia Женя Галич, який допоможе задати динамічний «роковий» ритм.

Слідкуйте за новинами команди Kia на сторінці facebook.com/kia.ua

До зустрічі під час «Пробігу під каштанами»!


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть