KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.80 грн.

Що нового?

Що нового?

29 березня 2017
Найкращі менеджери з продажу Kia відвідали завод KMS у Словаччині

Переможці всеукраїнського конкурсу на звання кращого менеджера з продажу автомобілів Kia, відвідали сучасний завод Kia Motors Corporation у Словаччині і на власні очі побачили, як створюється український бестселер Sportage та інші моделі бренду.

Дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» надає велике значення підвищенню якості обслуговування клієнтів на всіх етапах володіння автомобілем Kia, починаючи з моменту придбання. Саме тому у 2016 році було ініційовано нову кампанію з мотивації торговельного персоналу, в рамках якої оцінювали такі показники, як рівень знання менеджерами з продажів бренду Kia та його продукції, кількість реалізованих авто та ступінь задоволеності клієнтів.

sam0332

Дванадцять кращих менеджерів з продажів автомобілів Kia у 2016 році отримали можливість відвідувати одне з найсучасніших автомобілебудівних підприємств у світі, розташоване у словацькому містечку Жиліна, та на власні очі побачити, як виробляють Kia Sportage, «Кросовер року в Україні 2017» і повну гаму версій Kia cee’d.

dsc7306

Підприємство працює за повним виробничим циклом, включаючи штампування кузовних панелей, зварювання, фарбування, встановлення обладнання у відповідності з комплектацією, кінцеву збірку і, звісно ж, прискіпливий контроль якості на кожному з етапів виробництва. На території заводу є також два комплекси з виробництва дизельних і бензинових двигунів, власний випробувальний трек.

dsc9305

Виробництво відрізняється високим ступенем автоматизації (задіяно більше 400 роботів, при цьому ступень автоматизації зварювального цеху дорівнює 100%) та гнучкості, адже на лінії одночасно присутні різні моделі з оснащенням, що відрізняється, до того ж призначені для країн з лівостороннім та правостороннім рухом.

dsc6331

Масштаби виробництва по-справжньому вражають: у 2016 році на заводі було вироблено 339 500 автомобілів та майже вдвічі більше двигунів, при цьому кожну хвилину з конвеєра сходить новенький Kia.

dsc5624

Вже дуже скоро на заводі в Жиліні стартує виробництво нового покоління Kia cee’d, зовнішній вигляд якого залишатиметься таємницею як мінімум до четвертого кварталу 2017 року.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть