KIA MOTORS
Гaряча лінія: 0-800-502-909 Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.

Комерційний курс:

1USD = 24.50 грн.

Що нового?

Що нового?

18 серпня 2016
Звернення ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» щодо випадків шахрайства із смс-розіграшами автомобілів

Якщо ви отримали повідомлення про сумнівний розіграш автомобіля, або стали жертвою шахраїв, ТОВ "ФАЛЬКОН-АВТО" просить вас негайно звертатися до правоохоронних органів, адже швидка реакція дає змогу покласти край їх діяльності.

Ексклюзивний дистриб’ютор торгової марки та продукції КІА ТОВ “ФАЛЬКОН-АВТО” вже неодноразово заявляв про свою позицію щодо випадків шахрайства із смс-розіграшами автомобілів.

Нажаль, випадки, коли люди перераховують значні суми у відповідь на отримане смс-повідомлення із інформацію про нібито «виграш» автомобіля, все ще мають місце бути.

Якщо ви отримали повідомлення про сумнівний розіграш автомобіля, або стали жертвою шахраїв, просимо вас негайно звертатися до правоохоронних органів, адже швидка реакція дає змогу покласти край їх діяльності.

Чудовим прикладом взаємодії громадян із правоохоронцями може служити затримання групи шахраїв у Маріуполі, які встигли ввести в оману 11 громадян.

Ми ще раз просимо вас ні в якому разі не реагувати на повідомлення про будь-які виграші. Інформацію про діючі акції, про офіційних дилерів Kia в Україні і їх контакти, Ви можете отримати на інтернет-сайті ТОВ “ФАЛЬКОН-АВТО” http://kia.ua/, за телефоном «Гарячої лінії»: 0-800-502-909 (безкоштовно в межах України зі стаціонарних номерів), а також у офіційних дилерів.


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть